Dil ve Anlatım Dersi Hazır Performans Dönem Ödevi Kapakları İndir

meb ders oyun

Ana Sayfa » Ödev Kapakları » Dil ve Anlatım Dersi Hazır Performans Dönem Ödevi Kapakları İndir
Ödev Kapakları kategorisinde bulunan bu haber 29 Kasım 2012 tarihinde güncellenmiş ve 1 views bu yazıyı okumuştur.

Dil ve Anlatım Dersi Hazır Performans Dönem Ödevi Kapakları İndir

Eğitim öğretime herkes heyecanla başlamaktadır. Yeni bir eğitim öğretim döneminde yeni heyecanlar ve yeni hedeflerle başlamış bulunmaktayız. Dil ve Anlatım Dersi Dönem ödevi konuları Kasım ayında dağıtılmaya başlanmaktadır. Dönemi ödevi bir süreçtir yani bir haftada hazırlayıp Dil ve Anlatım dersi öğretmenine teslim etmek demek değildir. Dil ve Anlatım dersinden dönem ödevi alan öğrenciler kasım ayı içerisinde Dil ve Anlatım dersi araştırmalarına başlayıp nisan ayının ikinci haftasına kadar devam etmektedir. Nisan ayının ikinci haftasında bu Dil ve Anlatım dersi dönem ödevleri öğretmene teslim edilmelidir. Dil ve Anlatım dersi dönem ödevi sürecinin tamamı imza altına alınıp takip edilmelidir. Dil ve Anlatım dersinde verilen konuları biz öğrenciliğimizde kütüphaneye gidip ansiklopedilerden araştırırdık ama şimdilerde öğrenciler internet üzerinden bulup kes-kopyala-yapıştır mantığıyla Dil ve Anlatım dersi öğretmenine teslim etmektedirler. Öğrenciler Dil ve Anlatım dersi dönem ödevi konularını araştırıp kaynak olarak internet yazmaktadır ama bu yanlıştır arkadaşlar. Kaynak sitenin adresi olmalıdır. Örneğin; www.mebdersleri.com olarak yazmamız gerekmektedir. Dönem ödevini bulup hazırladıktan sonra en çok uğraştıran konulardan birisi de Dil ve Anlatım dersi ödev kapağı bulmadır. En güzel Dil ve Anlatım kapağı olsun diyorsak saatlerce aramanıza gerek yoktur. Dil ve Anlatım dersi ve diğer bütün derslere uygun hazır performans dönem ödevi kapakları bulunmaktadır. Aşağıda Dil ve Anlatım hazır dönem ödevi kapağını alıp bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

 

Beğendiğiniz Dil ve Anlatım Dönem Ödevi kapağının üzerine gelip TIKLARSANIZ bilgisayarınıza indirip istediğiniz şekilde değişiklik yapabilirsiniz.

 

 

                             

 

                             

 

 

                            

 

ataturk-odev-kapaklari-8             ataturk-odev-kapaklari-7             ataturk-odev-kapaklari-10

 

ataturk-odev-kapaklari-12             ataturk-odev-kapaklari-9             ataturk-odev-kapaklari-13

 

                    
 

Paylaş
Aşağıdaki haberlere de bakmanızı tavsiye ederiz.

Sende, Yorum Yaz & Yorum Oku

Bu Yazıya Toplam 1 Yorum Yapılmış

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Şehir


7 × 8 =

Öğrenci Performans Dönem Ödevi Kapaklarını İndir :www.mebdersleri.com - mebdersleri.com/ogrenci-performans-donem-odevi-kapaklarini-indir.html
15 Eylül 2013 - 14:05

[…] Dil ve Anlatım Dersi Lise Öğrencileri Ödev Kapakları için &g… […]