Karneye yazılacak güzel sözler, karneye öğretmen görüşü yaz

meb ders oyun

Ana Sayfa » Karne Görüşleri » Karneye yazılacak güzel sözler, karneye öğretmen görüşü yaz
Karne Görüşleri kategorisinde bulunan bu haber 08 Aralık 2012 tarihinde güncellenmiş ve 1 views bu yazıyı okumuştur.

Karneye yazılacak güzel sözler

karneye öğretmen görüşü yaz

Öğretmenlerin eğitim-öğretim sonu, dönem sonu olması nedeniyle bazen o kadar dikkate alamasak da karne görüşlerini ihmal ettiğimi zaman olabilir ya da her öğrenciye aynı görüşü yazdığımız zaman olabilir. Belki bunun çok önemi yoktur ama öğrenciler aldıkları nottan fazla karne görüşlerine, öğretmenin öğrencinin karnesi kısmına yazdığı düşüncelerini çok önemsemektedir.

Karne görüşlerini liselerdeki öğrenciler bile; Lise 1 öğretmen karne görüşleri, lise 2 öğretmen karne görüşleri, lise 3 öğretmen karne görüşleri lise 4 (lise son )için en güzel öğretmen e okul karne görüşlerine Muhasebe Sevgisi Öğretmenler bölümünde yer vermekteyiz.

 

MİNİK YAVRUM,

Gonca bir güldün, sevgiyle büyüdün. Sevgiyi saygıyı hoşgörüyü beraber öğrendik beraber başardık. En zor olan okumaya yazmaya hazırsın işte artık okudukça öğreneceksin, öğrendikçe bilgileneceksin. çalış; yarınlar çalışan kişilerin güçleri ile daha aydın, daha verimli günlere erişecek. Kötülüklere iyilikle karşılık ver. Haksızlığa uğrarsan, sükûnetle hakkını ara. Mutlu yaşamak istersen başkasını da mutlu etmek amacındır. Örnek insan olmak için çabala, kalbin daima sevgiyle dolsun. Sağlık içinde hedefine yürürken, sonsuz başarılar dilerim…

Sevgilerimle… Öğretmenin…

" Güleryüz’ün, neşen hepimizi sarıp kucakladı. Bu neşen ve başarının tüm hayatın boyunca seninle birlikte olması diliyorum.."

" Benim yerinde duramayan, büyümüş de küçülmüş küçük dâhim. Başarı ve tüm güzellikler hep seninle olsun"

" Küçük yaramazlıkların da olsa, gösterdiğin gayret ve bana verdiğin başarı hediyesi her şeye değer. Teşekkür ediyorum yavrum"

" Büyüdüğünde geriye baktığında, başarılı bir öğrenci ve seninle her zaman gurur duyan bir öğretmen göreceksin. Dilerim, başarın ve güzel bir hayat da seni gelecekte bekliyor olur…"

" Benim şen şakrak, neşeli yavrum. Verdiğin mutluluk hala içimi ısıtıyor. Başarın ve neşen daim olsun"

Ders içi ve ders dışındaki davranışlarıyla beni çok mutlu ettiğin için teşekkür ederim. Tebrik eder, bu başarılarının bir ömür boyu devam etmesini temenni ederim. 

Paylaş
Aşağıdaki haberlere de bakmanızı tavsiye ederiz.

Sende, Yorum Yaz & Yorum Oku

Bu Yazıya Toplam 0 Yorum Yapılmış

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Şehir


8 × 5 =