lise takdir teşekkür hesaplaması nasıl yapılır

meb ders oyun

Ana Sayfa » Eğitim Haberleri » lise takdir teşekkür hesaplaması nasıl yapılır
Eğitim Haberleri, Takdir Teşekkür kategorisinde bulunan bu haber 08 Aralık 2012 tarihinde güncellenmiş ve 1 views bu yazıyı okumuştur.

ONLİNE KARNE NOT OTLAMASI HESAPLAMA

Eğitim öğretim yılı öğrenciler, veliler ve öğretmenler için başlamıştır. Yeni eğitim öğretim yılı ile okul dersleriyazılı sınavlardönem ödevleri hazırlama,ödev kapakları hazırlama gibi daha birçok konuda gerek öğretmenlerimiz gerekse öğrencilerimiz için yoğun bir süreç başlamıştır.

1. Dönem veya 2. dönemin sonuna yaklaşırken okullardaki öğrencileri tatlı bir heyecan sarmaktadır. Takdir alabilir miyim, teşekkür belgesi alabilir miyimzayıfsız karne götürebilir miyim veya en az kaç kırıkla eve giderim hesapları yapılmaktadır. Hatta bazı öğrenciler sahte teşekkür belgesisahte karne hazırlama telaşına girmektedirler ama bunun yanlış olduğunu ve kendimizi kandırdığımızı unutmamalıyız.

70 ile 84.99 arasında bir ortalamaya sahipseniz; Teşekkür belgesi,

84.99 ile 100 arasında bir ortalamaya sahipseniz; Takdir belgesi alırsınız.

Aşağıda sizlerin rahat ve kolaylıkla not ortalaması hesapla, takdir belgesi notunu hesapla, teşekkür belgesi hesapla ya da sınıf geçme durumunu hesapla durumlarının hepsini kapsayan bir Karne not ortalaması hesaplama yöntemini sunmaktayız.

Not ortalamamı nasıl bulurumnot ortalamam kaçkaç tane 4 olursa takdir alırım ya da kaç 2 olursa teşekkür alırım diye düşünmek yerine aşağıda bulunan gerekli yerleri doldurup sonucu anında öğrenin.

 

Muhasebe Sevgisi

 

Sınıf Ders Ortalaması Takdir Teşekkür Hesaplaması

 

Yapmak İçin >>> TIKLAYINIZ

 

 

Paylaş
Aşağıdaki haberlere de bakmanızı tavsiye ederiz.

Sende, Yorum Yaz & Yorum Oku

Bu Yazıya Toplam 0 Yorum Yapılmış

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Şehir


3 × = 12

Tufan - denizli
13 Aralık 2012 - 01:19

 
Takdir ve teşekkür hesaplamanın en kolay yolu olmuş bence bütün okullara uygun olması daha da güzel. Sanırım tek yapmamız gereken notlarınızı yazmak, otomatik hesabı yapıyor zaten :)